EN
Visas kategorijas
EN

Kompanijas profils

       Changzhou Quality Textile Industry Co., Ltd. pieder CQ-Group, kas aizsākās pirms vairāk nekā 100 gadiem, 1918. gadā Vācijā. 2014. gadā CQ-Textile kļūst par neatkarīgu uzņēmumu ar atrašanās vietu Changzhou, Dzjansu provincē Ķīnā. 

CQTex ir vadošais karogs, karogs, saulessargu, nojumes un reklāmas tekstilizstrādājumu ražošanas uzņēmums ar spēcīgu reputāciju kvalitātes, uzticamības un klientu apkalpošanas jomā.

Uzņēmumā CQTex mēs specializējamies augstas kvalitātes, pēc pasūtījuma izgatavotu produktu ražošanā plašam klientu lokam, tostarp uzņēmumiem, sporta komandām, skolām, valsts aģentūrām un citiem. Ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi šajā nozarē mēs esam izveidojuši reputāciju, nodrošinot izcilus produktus un pakalpojumus saviem klientiem visā pasaulē.

Mūsu modernās ražošanas iekārtas ir aprīkotas ar jaunākajām tehnoloģijām un iekārtām, kas ļauj mums ražot lielu daudzumu karogu, baneru, saulessargu, nojumes un reklāmas tekstilizstrādājumu ar augstu precizitāti un efektivitāti. Mums ir spēcīga pieredzējušu dizaineru un kvalificētu darbinieku komanda, kas ir veltīta augstākās kvalitātes produktu piegādei mūsu klientiem.

Viena no mūsu lielākajām priekšrocībām ir mūsu augstā ražošanas jauda. Uzņēmumā CQTex mēs esam apņēmušies saviem klientiem nodrošināt izcilus produktus un pakalpojumus. Mēs cieši sadarbojamies ar saviem klientiem, lai izprastu viņu īpašās vajadzības un prasības, un cenšamies nodrošināt personalizētus risinājumus, kas atbilst viņu unikālajām vajadzībām.

Mūsu misija ir ražot vislabāko kvalitāti par vislabākajām cenām.
Kopā ar klientiem mēs izstrādājam produktus tieši tirgus vajadzībām. Šajā gadījumā galvenā uzmanība vienmēr tiek pievērsta kvalitātei. Kvalitāte ir galvenā prioritāte līdzsvarā ar dabu. Komandas darbs ir nākamā kaudze mūsu strauji augošajā, jo katrs komandas loceklis zina, ka viņa sniegums virza komandu uz priekšu

1Ar šo panākumu vēlamies dalīties ar saviem partneriem.

1Ilgtermiņa attiecības vienmēr ir tas, ko mēs meklējam.

1Ceru ar jums sazināties.

Sirsnīgi
Jūsu CQ-Textile komanda

sabiedrība